DAVID TÄGTSTRÖM. Porträtt, Enligt påskrift a tergo av Selim och Alma Dahlgren, olja på pannå, signerad och daterad 1922.

55906. DAVID TÄGTSTRÖM. Porträtt, Enligt påskrift a tergo av Selim och Alma Dahlgren, olja på pannå, signerad och daterad 1922.

61 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 41 cm.

Antal besök: 1 673