KLAFFBORD, 1900-talets början.

55876. KLAFFBORD, 1900-talets början.

Diameter 99, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 99, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 651