INGRID SJÖSTRAND, porträtt av konstnärinnan Ingegerd Torhamn, signerad.

55854. INGRID SJÖSTRAND, porträtt av konstnärinnan Ingegerd Torhamn, signerad.

35 x 30 cm.

Smärre repor på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 30 cm.

Smärre repor på duken.

Antal besök: 1 789