Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
INGRID SJÖSTRAND, porträtt av konstnärinnan Ingegerd Torhamn, signerad.
55854. INGRID SJÖSTRAND, porträtt av konstnärinnan Ingegerd Torhamn, signerad.
35 x 30 cm.
Smärre repor på duken.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 30 cm.
Smärre repor på duken.
Gomér & Andersson Linköping
1 552