GLASÖGON, Bugatti, 1900-tal.

GLASÖGON, Bugatti, 1900-tal.
558442. GLASÖGON, Bugatti, 1900-tal.

I fodral av mocka. Längd ca 14 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 932