VÄGGPLATTA Stengods, Timo Sarvimäki, Designhuset.

558172. VÄGGPLATTA Stengods, Timo Sarvimäki, Designhuset.

Signerad, glasyr i blått och vitt, höjd 40 cm, bredd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 653