PENDYL, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

55630. PENDYL, Gustaviansk-stil, 1900-tal.

Förgylld, skuren ornamentik med bandfläta, kolonner och sol, nyckel medföljer. Höjd 53 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 603