Nissens Bröstkarameller 9,5 x 6 cm
LK Kinne-pastiller 9 x 7 cm
Allenburys Throat Pastilles 10 x 6 cm
Kolok 6 x 6 cm
Amor 5 x 4 cm
C.Müller-Welt 3,5 cm diameter
LEOPILLER 2 st 5,5 x 4 cm
Gamma needles 5 x 3,5 cm
Karlsbaderpiller (Tranan Vimmerby) 5 cm diameter
Rund ask Amorces 4 cm diameter (papp)
Rund ask CA Svanberg Guldsmed Oscarshamn & Wimmerby 3 cm diameter (papp).
Nissens plåtask slitage övriga i bruksskick.
LK Kinne-pastiller 9 x 7 cm
Kolok 6 x 6 cm
Amor 5 x 4 cm
C.Müller-Welt 3,5 cm diameter
LEOPILLER 2 st 5,5 x 4 cm
Gamma needles 5 x 3,5 cm