LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal.

55565. LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av oxblodsglasyr. Höjd 32 cm.

Flertalet nagg på fotring samt på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 001