STOL, gustaviansk-stil, 1900-tal.

55531. STOL, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Mahogny, genombruten ryggtavla med skuren ornamentik på krönet, kannelerade ben, grön plyschklädsel.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 797