BORD, s k Drumtable, England, 1900-talets senare hälft.

55518. BORD, s k Drumtable, England, 1900-talets senare hälft.

Sarg med lådor, tredelad fot med avslutande trissor, skiva klädd med grönt skinn. Höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 668