PINNSTOLAR, 4 st 1960/70-tal.

PINNSTOLAR, 4 st 1960/70-tal.
555105. PINNSTOLAR, 4 st 1960/70-tal.

Rygghöjd ca 87 cm
Ryggbredd ca 43 cm
Sitthöjd ca 45 cm
Sittbredd ca 43 cm
Sittdjup ca 43 cm.

Bruksslitage, enstaka färgbortfall och sprickor, något missfärgade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 87 cm
Ryggbredd ca 43 cm
Sitthöjd ca 45 cm
Sittbredd ca 43 cm
Sittdjup ca 43 cm.

Antal besök: 1 017