PAUL GUIRAMAND. Harlekin, färglitografi, PT, signerad.

55484. PAUL GUIRAMAND. Harlekin, färglitografi, PT, signerad.

55 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 283