SKÄRBRÄDA, teak, Skjode Skjern, Danmark.

554353. SKÄRBRÄDA, teak, Skjode Skjern, Danmark.

29 x 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 827