VASER, 2 st, porslin, Kina samt VAS, keramik, Japan.

55418. VASER, 2 st, porslin, Kina samt VAS, keramik, Japan.

2 vaser, porslin, Kina, höjd 13,5 - 14 cm.
Vas keramik, Japan, höjd ca 14,5 cm.

Bruksslitage, en kinavas med nagg/spricka längs övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 083