VASER, 2 st samt TILLBRINGARE, glas, Orrefors, Kosta Boda, Boda, 1900-tal.

55415. VASER, 2 st samt TILLBRINGARE, glas, Orrefors, Kosta Boda, Boda, 1900-tal.

Vas Orrefors, höjd 21 cm.
Vas Kosta Boda, höjd 16 cm.
Tillbringare, Erik Höglund, Boda, höjd 21,5 cm.

Bruksslitage, bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas Orrefors, höjd 21 cm.
Vas Kosta Boda, höjd 16 cm.

Bruksslitage, bottenrepor.

Antal besök: 2 996