FIGURINER, 2 st, porslin, Meissen.

55410. FIGURINER, 2 st, porslin, Meissen.

Rokokofigurer. Höjd 14 cm.

Nagg, flisor samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rokokofigurer. Höjd 14 cm.

Nagg, flisor samt lagningar.

Antal besök: 1 017