VAS samt TEBURK, porslin, orientalisk, 1900-tal.

55391. VAS samt TEBURK, porslin, orientalisk, 1900-tal.

Bland annat vas Japan. Högsta höjd ca 26 cm.

Slitage, färgbortfall på vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall på vas.

Antal besök: 975