GUSTAV SVENANDER. Orrar i vintrigt landskap. Olja på duk. Signerad och daterad 1941.

55389. GUSTAV SVENANDER. Orrar i vintrigt landskap. Olja på duk. Signerad och daterad 1941.

82x120 cm.

Mindre krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

82x120 cm.

Mindre krakelyrer.

Antal besök: 2 135