BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal, majolika.

55373. BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal, majolika.

elektrifierad, höjd 62 cm.

nagg i kupan.

Gör en kostnadsfri värdering!

elektrifierad, höjd 62 cm.

nagg i kupan.

Antal besök: 682