BREVPRESS, mikromosaik på glassockel, etikettmärkt M.Q. Testolini Venezia.

55369. BREVPRESS, mikromosaik på glassockel, etikettmärkt M.Q. Testolini Venezia.

Ca längd 10,5, bredd 6, höjd ca 2,5 cm.

Slitage. Mindre nagg på sockel sam möjligen hörnavslag alternativt tillverkningsdefekt. Enstaka bortfall från mikromosaik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 644