Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EINAR BAGER. Skånegård. Olja på duk. Signerad E B och daterad 1934.
55368. EINAR BAGER. Skånegård. Olja på duk. Signerad E B och daterad 1934.
31x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x41 cm.
Garpenhus Auktioner
4 438