GUNNEL NÄÄS-LARSSON. Skärgårdsmotiv från Bohuslän. Olja på pannå. Signerad Gunnel Nääs.

55333. GUNNEL NÄÄS-LARSSON. Skärgårdsmotiv från Bohuslän. Olja på pannå. Signerad Gunnel Nääs.

46x55 cm

Enligt uppgift var Gunnel Nääs i Bohuslän sommaren 1944 och målade.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x55 cm

Antal besök: 2 381