ANDERS STEN. Tuschteckning, signerad, daterad -58.

553161. ANDERS STEN. Tuschteckning, signerad, daterad -58.

22 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram. Veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram. Veck.

Antal besök: 2 543