VAS, glas, Vicke Lindstrand Orrefors, sign.

55306. VAS, glas, Vicke Lindstrand Orrefors, sign.

Sign Orrefors Lindstrand 1513 .../..
Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage, avlagringar, enstaka mindre nagg på kant samt plan yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Antal besök: 2 843