GLAS, bl.a. glasservisdelar, Boda.

55304. GLAS, bl.a. glasservisdelar, Boda.

Bland snapsglas med helgaslipning, Ishinkar med mera.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 708