MATTA, röllakan, signerad ES, 160 x 94 cm.
552886. MATTA, röllakan, signerad ES, 160 x 94 cm.
Geometriskt mönster.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Geometriskt mönster.
Bruksslitage.
497