OPTISKA LINSER/UTRUSTNING, 1900-talets början.

552587. OPTISKA LINSER/UTRUSTNING, 1900-talets början.

Linser, ögonspegel, kolorimeter, haemacytometer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 389