OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Ludwig Knaus, olja på pannå, otydligt signerad.

55237. OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Ludwig Knaus, olja på pannå, otydligt signerad.

39 x 50 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 50 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 283