HALLBYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

55214. HALLBYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

3-lådig.
Längd 35,5, bredd 29, höjd 75 cm.

Slitage, fläckar, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

3-lådig.

Antal besök: 752