VASER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

55138. VASER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av figurscener i underglasyrblått. Höjd 26 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 807