HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
55124. HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Nyckel finns. Längd 52, bredd 19, höjd 70 cm.

Slitage, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverad.

Antal besök: 749