SPEGEL, 1950-tal.

SPEGEL, 1950-tal.
551040. SPEGEL, 1950-tal.

Höjd 99 cm, bredd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
551040. SPEGEL, 1950-tal.

Höjd 99 cm, bredd 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 222