SILVERSKED, stor modell. 1900-tal, 159 g.

550814. SILVERSKED, stor modell. 1900-tal, 159 g.

Längd 36, 5 cm.
Stämplat Danskt silver "Sorö".

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36, 5 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 290