PARTI BESTICK, Nils Johan, Hackman, 1900-tal.

550615. PARTI BESTICK, Nils Johan, Hackman, 1900-tal.

Nils Johan, Retro bestick, nysilver, mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 636