BAKTRÅG, trä, 1800-tal.

BAKTRÅG, trä, 1800-tal.
550471. BAKTRÅG, trä, 1800-tal.

90x50 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

90x50 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 335