DRÄKT, Kenzo, Paris, 1900-talets slut.

55031. DRÄKT, Kenzo, Paris, 1900-talets slut.

Tvådelad dräkt bestående av kjol och kavaj. Storlek 42. Kjolens längd 60 cm.

Obetyligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetyligt slitage.

Antal besök: 1 061