Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
BRINK. havslandskap med Kronborg, olja på duk.
55024. BRINK. havslandskap med Kronborg, olja på duk.
58 x 96 cm.
lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 96 cm.
lagning.
Helsingborgs Auktionskammare
2 186