BEVERLOO CORNEILLE. Kvinna med fågel. Färglitografi. Signerad Corneille och daterad -85.

54953. BEVERLOO CORNEILLE. Kvinna med fågel. Färglitografi. Signerad Corneille och daterad -85.

109x67,5 cm
Med dedikation "Pon Bertie".

Gör en kostnadsfri värdering!

109x67,5 cm
Med dedikation "Pon Bertie".

Antal besök: 1 776