HEINER PETER NORBERG. Landskap, akvarell, signerad otydlig datering.

54906. HEINER PETER NORBERG. Landskap, akvarell, signerad otydlig datering.

Ca 25 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 25 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 979