PARTI SKULPTURER/FIGURINER 1900-2000-tal.

54864. PARTI SKULPTURER/FIGURINER 1900-2000-tal.

5 delar + korg. Blandade material: Amorin höjd 62 cm, tupp höjd 65 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 552