6 gafflar längd 18.5 cm.
6 skedar längd 16.
6 gafflar längd 15.
6 knivar längd 18.
6 knivar längd 22 .
1 matsked 1800-tal, längd 22.
1 matsked längd 19.
6 knivar i nysilver längd 24 cm.
Knivblad i rostfritt.
Vikten är räknad på de stämplade besticken.
Mindre bruksslitage.
6 gafflar längd 18.5 cm.
6 skedar längd 16.
6 gafflar längd 15.
6 knivar längd 18.
6 knivar längd 22 .
1 matsked 1800-tal, längd 22.
1 matsked längd 19.
Knivblad i rostfritt.
Mindre bruksslitage.