OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, England, sekelskiftet 1800/1900.

54859. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, England, sekelskiftet 1800/1900.

monogramsignerad möjligtvis W.C.D.
23x18 cm.

Ålderrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x18 cm.

Ålderrelaterat slitage.

Antal besök: 1 035