FÅTÖLJ OCH FOTPALL, "Timeout", Conform, Jahn Aamodt, 2000-tal.

548525. FÅTÖLJ OCH FOTPALL, "Timeout", Conform, Jahn Aamodt, 2000-tal.

Stomme av betsat lövträ. Fast stoppad rygg och sits. Ställbar rygg och nackkudde. Fotpall med fast sits. Snurrbar fåtölj.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med smärre slitage och någon mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 15 480