PIEDESTAL i form av elefant 1900-2000-tal.

54828. PIEDESTAL i form av elefant 1900-2000-tal.

Vitglaserad keramik, längd 90, höjd 62 cm.

Nagg i skivans kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg i skivans kant.

Antal besök: 2 425