SKÅP, renässans, 18/1900-tal.

SKÅP, renässans, 18/1900-tal.
548005. SKÅP, renässans, 18/1900-tal.

2 hyllplan samt låda, längd 85 cm, djup 50 cm, höjd 144 cm.

Slitage, märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken samt repor.

Antal besök: 483