STOL, höjd och sänkbar, Greiner, 1900-talets andra hälft..

54798. STOL, höjd och sänkbar, Greiner, 1900-talets andra hälft..

Metall, sits samt rygg i svart konstläder.

Bruksslitage, sittdyna med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 737