BARVAGN, trä, 17-tal.

BARVAGN, trä, 17-tal.
547934. BARVAGN, trä, 17-tal.

höjd 73 cm, 85 x 40 cm.

viss slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
547934. BARVAGN, trä, 17-tal.

höjd 73 cm, 85 x 40 cm.

viss slitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 409