FRITZ SCHLEGER. TAKLAMPA, mässing, 1960/70-tal.

547906. FRITZ SCHLEGER. TAKLAMPA, mässing, 1960/70-tal.

Producerad av Lyfa. Diameter 44 cm.

Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 600