UNO WALLMAN. I Ateljén, olja på duk, signerad.

54786. UNO WALLMAN. I Ateljén, olja på duk, signerad.

38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Antal besök: 1 365